Hakkımızda

Adwitch Nedir ?

Adwitch'ten önce, Kodkit olarak reklam danışmanlığı yapan bir organizasyonduk. Türkiye çapında iş ortaklıklarımızın ardından kirlenen reklam platformlarını bir nebze düzeltebilmek adına Adwitch girişimi ortaya çıktı. Adwitch, spam reklam kabul etmeyen ve reklam veren / yayıncı memnuniyet ilişkisini sürekli yüksek tutmayı hedefleyen bir girişimdir.

Adwitch üzerinden reklamlarınızı yayınlamak isterseniz sabit fiyatlandırma üzerinden gelir elde edebilirsiniz. Ancak özgün ve organik içerik üreticilerine haftalık/aylık bonuslar göndermekteyiz. Bu davranışımızın sebebi ise reklam yayıncılarımızın yaptıkları işe olan inançlarını alevlendirmek. Bilgi kirliliği ve artan bot sitelerinden ötürü teşviklerimizin öneminin oldukça yüksek olduğunu düşünüyoruz.

Reklam veren tarafında ise Reklam Politikalarımız dışında kalan reklamları sürekli olarak engellemekteyiz.

Nasıl Çalışır ?

Adwitch Ads olarak belirli kriterlere sahip reklam verenler ile çalışmaktayız. Adwitch Ads'e kayıt olduktan sonra sitenizi ekliyorsunuz. Sistemimiz eklediğiniz siteniz için farklı kanallar ile istatistiklerini kontrol edip puanlama yapıyor. Site ekleme işlemi tamamlandıktan sonra sitenize özel dosya anahtar doğrulaması oluşturuyoruz. Bu dosya anahtar doğrulamasını sitenizin ana dizinine (genellikle public_html klasörü olur) attıktan sonra Adwitch Ads tarafından doğrulamanızı kontrol ediyorsunuz. Doğrulama işleminin ardından sitenizde reklam alanlarına uygun kampanyaları oluşturduktan sonra sistemin size özel ürettiği kampanya kodunu sitenizin uygun alanlarına yapıştırıyorsunuz.

Ücretlendirmeler Hakkında

Takip ettiğimiz özel olaylarda bu kriter değişmektedir. Görüntülenme olayı, sitenizi ziyaret eden ve reklamımızı gören tüm ziyaretçileri kapsamaktadır. Tıklanma olayı, sitenizi ziyaret eden ve reklamımıza tıklayan tekil ziyaretçileri kapsamaktadır. Form olayı, sitenizi ziyaret eden ve form dolduran tekil ziyaretçileri kapsamaktadır. Eğer bir tekil ziyaretçi Tıklanma olayı veya Form olayını birden fazla gerçekleştirirse bu sistem için bir kere gerçekleştirmiş olarak nitelendirilir.

Sistemeden minimum 100TL çekimi yapılabilir. Eklediğiniz banka hesabına çekiminiz dilediğiniz zaman en yakın mesai saati ve iş günü içerisinde yapılmaktadır.